Wojtek ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ): Wycieczka
Zaplanowany wyjazd z Lena Tour okazał się strzałem w dziesiątkę. Kontakt z Panem Krzysztofem od samego początku (podstawienia taksówki pod drzwi lotniska) do samego końca (odstawienia pod drzwi lotniska) przebiegał bez żadnych zakłóceń. Następnie zostaliśmy przejęci przez polskojęzycznego przewodnika Panią Anię, która opiekowała się nami przez cały okres trwania naszego pobytu w Petersburgu. Bardzo profesjonalna i kompetentna poza planowanymi wycieczkami pomogła nam odnaleźć miejsca z powieści Tatiana i Aleksander, za co bardzo dziękujemy. Wojtek P. S. Polecam biuro z pełną świadomością.

wtorek, 23 lipiec 2019
Lena Tour ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Dziękujemy! I zapraszamy jeszcze raz. Pozdrowienia dla Szczecina :)


środa, 24 lipiec 2019
Iwona ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ): Zwiedzanie Petersburga
Właśnie zakończyliśmy 8 dniowy indywidualny pobyt w Petersburgu. Skorzystaliśmy z oferty biura Lena Tour, które gorąco polecamy. Manager Pan Krzysztof zorganizował nam perfekcyjnie pobyt w tym pięknym mieście. Oferta obejmowała transfer z lotniska i z powrotem oraz 4 wycieczki. Wszystko dopięte było na "ostatni guzik", a nasza polskojezyczna przewodniczka Ania, ktorej bardzo dziekujemy za wielkie zaangażowanie, wprowadzała nas w tajniki życia carów. Wszystko okraszone było humorem i ciekawymi anegdotami. Czulismy sie wyjatkowo ponieważ wszędzie wchodziliśmy bez kolejek. Samochód, kierowca i przewodnik byli tylko do naszej dyspozycji (byliśmy w 2 osoby). Dopowiem, że zarówno z przewodnikiem Anią jak i z Panem Krzysztofem mogliśmy być w ciągłym kontakcie.

wtorek, 23 lipiec 2019
Marcin ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ): Zwiedzanie Petersburga i Moskwy
Właśnie wróciliśmy z indywidualnej (4 osoby) wycieczki do Petersburga i Moskwy (pierwsza połowa lipca 2019). Za część merytoryczną odpowiadała Lena-Tour. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, minimalne kolejki na wejścia, wszystko o czasie, все как надо. Bardzo wysoki poziom merytoryczny i osobisty przewodników, szczególnie w Petersburgu! Zwiedziliśmy bardzo dużo miejsc i bardzo jesteśmy zadowoleni!!! Gratulacje!

wtorek, 23 lipiec 2019
Lena Tour ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Serdeczne dzięki za ciepłe słowa!
Mamy nadzieję, że wycieczka na długo pozostanie w Waszej pamięci :)


środa, 24 lipiec 2019
Łukasz: Wycieczka objazdowa

Świetna wycieczka. Polecam serdecznie.


poniedziałek, 03 czerwiec 2019

Napisz wiadomość


×

Log in